img

Hakkımızda

Burak inci İnternet Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri olarak internet ve yazılım sektöründe 2009 yılından beri hizmet vermekteyiz. 10 yıllık geçmişimizde müşterilerimizle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinip, profesyonel kadromuz ile sektörümüzde ki birçok seçkin yazılım firmasına altyapı desteği sunmaktayız. Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliği mezunları olarak İzmir'den tüm Türkiye hizmet veren Web Tasarım ve yazılım ekibiyiz.

Kurumların, şirketlerin, derneklerin ve kişilerin internet sitesi ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri çözümler üretmekteyiz. Uzun süredir sektörde yer alıp, binlerce internet sitesini hayata geçirmiş uzmak ekibimizle birlikte müşterilerin istekleri doğrultusunda analizler yapıp çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Proje bazlı, çözüm odaklı çalışmalarımızın yanı sıra, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda daha önceden hazırlanan alt yapımız ile hem zamandan hem de paradan tasarruf ettiriyoruz.

Tamamen kişiselleştirilmiş, yüksek kaliteli, responsive(mobil uyumlu) ve seo alt yapısı için gereken alt yapıya sahip yönetim panelli siteler, mobil uygulama geliştirmeleri ve seo çalışmaları yapmaktayız.

Misyonumuz

Müşterilerimizin gelişimine katkı sağlayan, beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan yaratıcı, yenilikçi ve teknoloji odaklı kurumsal yapımız ile sektörün öncü firmalarından olmak.

Vizyonumuz

Yurtiçi ve yurtdışındaki iş ortaklarımıza uluslararası standartlarda hizmet sunan; doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler üreten,teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, üstün hizmet kalitesi ve anlayışıyla kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, birinci derecede tercih edilen, sektöründe bir dünya şirketi olmak.

İletişim Bilgileri